Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konzolë PlayStation 4 Slim, 1TB, i zi + Videolojë Call of Duty: Black Ops 4

Kodi i produktit:
246508
EAN:
711719758112
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kodi i prodhuesit:
PS719758112
Lansuar:
10. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
384.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përmes kësaj konzole loja juaj do të arrij një tjetër nivel ndërsa videoloja Call of Duty: Black Ops kthehet me episodin e katërt duke sjellur tre aventura të pavdekshme, beteja, personazhe, vendndodhje dhe armaturë nga të gjitha seritë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
711719758112
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kodi i prodhuesit:
PS719758112
Lansuar:
10. 10. 2018
Lloji:
PS4 Slim
Lloji i konzolës:
PS4
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Konzolë PlayStation 4 Slim edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE