Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konzolë PlayStation 4 Slim, 1TB, e zezë + videolojë FIFA 18

Kodi i produktit:
221477
EAN:
7117199132696
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kodi i prodhuesit:
PS719913269
Lloji:
PS4 Slim

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
403.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Konzolë PlayStation 4 Slim me një procesor tetë-bërthamor AMD Jaguar x86-84 me konsum të ulët të energjisë, i cili mbështetet nga memoria 8 GB GDDR5 e unifikuar e sistemit dhe përshpejtuesi i grafikëve AMD Radeon 1.84 TFLOPS me performancë të lartë. Të dhënat e përdoruesit mund të ruhen në një hard disk të integruar me kapacitet 1 TB. Ekziston edhe një njësi leximi vetëm për disqe BD / DVD (BD 6x CAV, DVD 8x CAV). Poashtu ka edhe porte si: USB Tip 3.1 dhe AUX. Për t'u lidhur me internet përdor teknologjitë 1 x Ethernet, Wi-Fi IEEE 802.11, / b / g / n / ac dhe Bluetooth v4.0. Për të operuar i duhet 100-240 V, 50/60 Hz dhe maksimumi i konsumimit të energjisë është 165 W. Ka dalje AV HDMI e cila mbështet HDR. Gjithashtu në paketë përfshihen kontrolleri DualShock 4 v2 dhe videoloja FIFA 18.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7117199132696
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kodi i prodhuesit:
PS719913269
Lloji:
PS4 Slim
Lloji i konzolës:
PS4
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE