Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

PlayStation 4 Pro, 1TB, 8GB GDDR5, i bardhë

Kodi i produktit:
251943
Besueshmëria:
95 %
EAN:
711719790914
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kodi:
PS719790914

Si të porosisim në Gjirafa50?

466.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 38.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me PS4 Pro, ju do të përjetoni një eksperiencë të vërtetë impresive me imazhe të mprehta. Pajisjet e shkëlqyera hardware të fshehura në një trup elegant mund të marrin një eksperiencë magjepsëse të lojrave në ekranin tuaj. Dizajni i brendshëm i arkitekturës PS4 Pro, duke filluar nga pajisja optike dhe furnizimi me energji në sistemin e ftohjes, është projektuar posaçërisht për të bërë dimensionet dhe peshën e përgjithshme sa më kompakte dhe për të rritur në masë të madhe fleksibilitetin e përgjithshëm të dizajnit, ku ngjyra e bardhë së bashku me lustrin e saj të butë dhe me shkëlqim shton një pamje të sofistikuar. Nëse lidhni PS4 Pro me një televizor me rezolucion 4K, ju do të merrni një pamje të pashembullt vizuale me ngjyra të qarta HDR,ndërsa DualShock 4 është një vegël inovative për një eksperiencë të përsosur të lojrave,që përmban një sensor ultra të ndjeshëm dhe panel me prekje që ofron mënyra krejtësisht të reja për të luajtur dhe komunikuar,ndërsa butoni i ri SHARE ju lejon të transferoni video dhe të shpërndani. PS 4 pro vjen me procesor 8 bërthamësh dhe vjen me hard diskun HDD me kapacitet 1 TB si dhe me kartën grafike AMD Radeon me kapacitet 8 GB GDDR5. Për lidhjen me pajisjet periferike ekzistojnë portet 3x USB Type 3.1 dhe AUX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
95 %
EAN:
711719790914
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kodi:
PS719790914
Lansuar:
11. 1. 2019
Lloji:
PS4 Pro
Lloji i konzolës:
PS4
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE