Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

PlayStation 4 Slim, 1TB, 8 GB GDDR5, Spider-Man, i kuq

Kodi i produktit:
249244
Edicion i limituar:
Pl
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Lansuar:
14. 11. 2018
Lloji:
PS4 Slim

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
436.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me PS4 Slim përvoja e juaj e lojërave do të arrijë në një njvel tjeter dhe do të përfitoni një eksperiencë të mrekullueshme me pamje të pabesueshme. Kjo konsolë vjen me lojën Spider Man ku mund t'i shijoni seritë Ratchet & Clank ose Resistance. Baza e PS4 Slim është procesori 8 bërthamësh i pajisur nga grafiku i fuqishëm AMD Radeon, me 1.84 TFLOPS dhe me 8 GB memorie GDDR5. Përveç kësaj, gjithashtu do të keni një hapësirë të brendshme prej 1 TB ku mund të ruani lojërat, aplikacionet, screenshotet dhe videot. Kjo konsolë mbështet teknologjinë HDR ku ju do ti shijoni detajet e videove apo lojërave në një dimension krejt tjetër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Edicion i limituar:
Pl
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Lansuar:
14. 11. 2018
Lloji:
PS4 Slim
Lloji i konzolës:
PS4
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE