Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Videolojë, MXGP 2 - The Official Motocross - PS4

Kodi i produktit:
184089
EAN:
8059617104641
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Simulator, garues

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 
Ju kurseni : 9.00   (16%)
48.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Loja është e bazuar në licencën Youthstream 2015. Zyrtarët e lojës thonë se licenca, motorët, lista dhe rrugët janë qendra e kësaj loje, por për të qenë komplete ka nevojë edhe për zemrën tënde. Bëhuni gati për të përjetuar sfida të ndryshme me motorë në Kampionatin MXGP MX2 2015. Shijoni edhe një mënyrë të re të lojës e quajtur MXoN, në të cilën ju zgjidhni nacionalitetin tuaj dhe garoni nën flamurin e shtetit tuaj. Do të keni mundësin të garoni në 18 rrugë të ndryshme si rrugë të jashtme ashtu edhe të brendshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8059617104641
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Simulator, garues
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Milestone
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE