Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Here They Lie - PS4

Kodi i produktit:
202283
EAN:
7117198722522
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 
Ju kurseni : 3.00   (10%)
28.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A jeni person që i keni qejf video-lojërat të llojit horror? Atëherë kjo lojë është zgjedhja e duhur për ju. Here They Lie tani iu sjell një horror të paimagjinueshëm që përmban një botë surreale dhe të frikshme në të cilën jetojnë krijesa të frikshme dhe të çuditshme. Në çdo cep e keqja sillet vërdallë, duke ju përndjekur gjatë gjithë lojës dhe duke u'a pushtuar mendjen. A jeni gati për t'u konfrontuar me ekzistencën e këtyre krijesave të frikshme? Për ta shijuar lojën deri në maksimum, keni nevojë ta keni një kamerë VRA për PS4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7117198722522
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë
Platforma:
PS4
PlayStation VR:
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Here They Lie - PS4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE