Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hustle Kings VR - PS4

Kodi i produktit:
197317
EAN:
7117198593528
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Sport

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 
Ju kurseni : 3.00   (11%)
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hustle Kings VR është lojë për PS4 e cila iu transferon në botën e bilardove ku mund të luani bilardo në mënyrat e ndryshme që i ofron kjo lojë. Tani mund të ndesheni online me kundërshtarët tuaj si dhe miqtë duke u'a treguar aftësitë që i keni në këtë lojë. Online mund të garoni me të tjerët për rangun më të lartë pra për tu bërë lojtari më i mirë në botë për bilardo. Loja ofron edhe gara të ndryshme çdo ditë duke ju ofruar mundësinë për ti zhvilluar aftësitë e juaja. Për ta luajtur këtë lojë keni nevojë për një kamerë VRA për Sony Playstation, e cila iu mundëson ta shijoni lojën nga perspektiva dhe kënde të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7117198593528
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Sport
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PS4
PlayStation VR:
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE