Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Joystick Thrustmaster T-Flight HOTAS X

Kodi i produktit:
85430
Dizajnuar për:
PC, PS3
EAN:
3362932913535
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960703
Numri i butonëve:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

75.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Joystick Thrustmaster T-Flight HOTAS X dhuron një eksperiencë të shkëlqyeshme gjatë përdorimit të lojërave kompjuterike. Zakonisht përdoret për simulatorët fluturues, por mund të përdoret edhe për lojëra tjera. T-Flight HOTAS X është një Joystick preciz, me rezistencë të rregullueshme dhe targetim adekuat. Përparsitë e tij janë kontrollet e mëdha të ndara e të vendosura në pjesën kryesore, gjë e cila i'u lejon të keni kontroll të plotë mbi pajisjen. Ai ka 12 butona të programueshëm, ashtu që ju mund t'i personalizoni sipas nevojave dhe preferencave tuaja.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, PS3
EAN:
3362932913535
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2960703
Numri i butonëve:
12
Prodhuesi:
Thrustmaster
Taste të personalizueshëm:
Ueb-i i prodhuesit:
Thrustmaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE