Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Moto Racer 4 - PS4

Kodi i produktit:
199935
EAN:
3760156480664
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Garuese

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A jeni person që i keni qejf motoçikletat? Atëherë kjo lojë iu dhuron mundësinë për t'i shfaqur aftësitë tuaja edhe në botën virtuale. Në këtë lojë do të ndesheni me shumë kundërshtarë ku vihen në provë aftësitë e juaja të vozitjes së motoçikletës. Kjo lojë ofron lojë në 3 mënyra: vetëm, me ndonjë shok në të njëjtin Playstation ose online duke pasur kështu mundësinë për t'u ndeshur me 10 kundërshtarë njëkohësisht. Loja ka dy opsione: Asfallt dhe Jashtë Rruge. Gjatë kohës që vazhdoni të luani këtë lojë, keni mundësinë që ti përmirësoni performancat e motoçikletave tuaja derisa të përvetësoni motoçikletën më të shpejtë në botë. A jeni gati për tu bërë më i miri?

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3760156480664
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Garuese
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PS4
PlayStation VR:
Prodhuesi:
Microids
Ueb-i i prodhuesit:
Microids.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE