Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Resident Evil 7: Biohazard - PS4

Kodi i produktit:
193309
EAN:
5055060900611
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Horror dhe mbijetesë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
45.50 
Ju kurseni : 12.00   (26%)
33.50 € * Përfshirë TVSH-në
26% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Resident Evil 7: Biohazard për (PS4) rikthehet në fillimet e saja të horrorit dhe sjell një ngjarje të re që zhvillohet pas ndodhive në fund të videolojës së mëparshme. Videoloja zhvillohet në plantacionin e qetë në Dulvey, Louisana. Këtu ju do të takoheni me familjen Baker, për të cilët askush s'ka dëgjuar që një kohë të gjatë përpos spekulimeve dhe thashethemeve se çka ju ka ndodhur. Seria vjen me eksperiencë të re të luajtjes nga kombinimi i eksplorimit, sfidave, atmosferës së frikshme dhe dizajnit realistik grafik që do e rrëqeth lëkurën tuaj ashtu si asnjëherë më parë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5055060900611
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Horror dhe mbijetesë
Platforma:
PS4
PlayStation VR:
Prodhuesi:
Capcom
Ueb-i i prodhuesit:
Capcom-europe.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Resident Evil 7: Biohazard - PS4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE