Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Videolojë Werewolves Within (PS4 VR)

Kodi i produktit:
225878
EAN:
8872560247278
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lansuar:
22. 1. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Loja kërkon të keni një PlayStation VR dhe Kamer të PlayStation! Werewolves Within është një lojë shoqërore për 5 deri në 8 lojtarë në realitet virtual. Është një lojë e shpejtë ku të gjithë kanë një rol të fshehtë dhe vetëm më vonë ju do të kuptoni se kush qëndron në grupin e lojtarëve. Një ditë mund të jesh një fshatar që përpiqesh të pastrosh një qytet të vogël nga Werewolves dhe të bëhesh një njeri-ujk në ditën tjetër për të fshehur synimet e juaja të vërteta. Platforma: PS4 Lloji i lojës: Party Mosha e rekomanduar: +7

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8872560247278
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lansuar:
22. 1. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Party (festa)
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PS4
PlayStation VR:
Prodhuesi:
Ubisoft
Ueb-i i prodhuesit:
Ubi.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Werewolves Within (PS4 VR) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE