Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë DOOM VFR (PC + HTC Vive)

Kodi i produktit:
218854
CPU:
AMD FX 8350, Intel i5-4590
EAN:
5055856417484
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPU:
AMD RX 480, NVIDIA GTX 1070
Kategoria e moshës:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

45.50 
Ju kurseni : 18.00   (40%)
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
40% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DOOM VFR nuk është një portë e drejtpërdrejtë në lojën origjinale, por një projekt në të cilin programi sekret UAC e merr karakterin tuaj në një matriks të inteligjencës artificiale. Falë kësaj ju do të jeni të armatosur jo vetëm me arsenalin tradicional të armëve, por edhe me mundësinë e teleportimit, si dhe marrjes së kontrollit të pajisjeve apo robotëve të ndryshëm për të zgjidhur probleme të ndryshme. Kjo lojë ju mundëson vizitimin e vendeve të reja, duke përfshirë dy pjesë të padukshme të Baza UAC në Mars. Ngjarja është vendosur pak pas një pushtimi demonik të objektit të kërkimit të UAC në Mars dhe ju mbeteni i vetmi mbijetues. Epo, të paktën derisa të vdisni. Falë një protokolli të veçantë, ndërgjegjja juaj transferohet tek truri artificial dhe ju jepet një detyrë e re. Rivendosni aftësitë bazë dhe përdorni mjetet e disponueshme për të ndaluar demonët.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

CPU:
AMD FX 8350, Intel i5-4590
EAN:
5055856417484
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPU:
AMD RX 480, NVIDIA GTX 1070
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
FPS
Mbështet HTC Vive:
Platforma:
PC
Prodhuesi:
Bethesda Softworks
RAM:
8GB
Sistemi operativ:
Windows 7 x64
Ueb-i i prodhuesit:
Bethsoft.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë DOOM VFR (PC + HTC Vive) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE