Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Horizon: Zero Dawn - Complete Edition (PS4)

Kodi i produktit:
226271
EAN:
711719706014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion, RPG

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
59.50 
Ju kurseni : 40.00   (67%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
67% Zbritje Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Horizon: Zero Dawn për PlayStation 4 (PS4) është një botë e hapur përplot gjelbërim ku krijesa mekanike gjigande ecin lirshëm pasi kanë thyer dominancën e njerëzimit. Njerëzit janë kthyer në jetesën në fise. Ata mbijetojnë në pyje të egra, male të mahnitshme dhe të mbeta arkeologjike të civilizimeve të zhdukura. Si e arritën makineritë dominimin e botës, dhe cili është qëllimi i tyre? Çka ndodhi me civilizimin e mëhershëm? Eksploro çdo kënd të botës të mbushur me artifakte dhe ndërtesa misterioze për të shpalosur të kaluarën tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
711719706014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion, RPG
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Sony
PS4 Pro Enhanced:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Horizon: Zero Dawn - Complete Edition (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE