Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Videolojë Sudden Strike 4 - PS4

Kodi i produktit:
201330
EAN:
4260089416895
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Strategji

Si të porosisim në Gjirafa50?

63.50 
Ju kurseni : 15.00   (24%)
48.50 € * Përfshirë TVSH-në
24% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sudden Strike 4 do të transferohet përsëri në 3 kampingje të ndryshme nëpër betejat e luftës së dytë botërore. Betejat do të jenë edhe më të mrekullueshme dhe dinamike se në seritë e më hershme. Me një numër më të madh të njësive ushtarake për të përvetësuar dhe me grafika të detajuara loja do të kënaq shumë veteran të serive origjinale të lojërave Sudden Strike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4260089416895
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Strategji
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Kalypso
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht
Verzion special:

Bashkangjitja Videolojë Sudden Strike 4 - PS4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE