Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Uncharted: The Lost Legacy - PS4

Kodi i produktit:
211889
EAN:
711719858065
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë, aksion

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
39.50 
Ju kurseni : 20.00   (51%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
51% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Videoloja Uncharted: The Lost Legacy është e dizajnuar për PS4, dhe i përket llojit aventurë/aksion. Mosha e rekomanduar për këtë lojë është 16+

Uncharted: The Lost Legacy është vazhdimsi e lojës së mëparshme, por tani me fokus tek Chloe Frazer. Chloe punëson një mercenare të quajtur Nadine Ross, me të cilën do të niset në një mision për të gjetur një objekt të lashtë në malet e Indisë. Por, objekti është cak edhe i personave të tjerë, prandaj ato duhen të japin më të mirën e tyre, të luftojnë dhe të mos heqin dorë për të përmbushur misionin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
711719858065
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë, aksion
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Vendndodhja dhe gjuha:
Titra Çeke

Bashkangjitja Videolojë Uncharted: The Lost Legacy - PS4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE