Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Videolojë, Titanfall 2 - PS4

Kodi i produktit:
189434
EAN:
5035223116912
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
FPS

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 
Ju kurseni : 2.00   (7%)
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përgatituni për mposhtjen e Titanëve. Prapa projektit Titanfall 2 gjenden disa nga bashkë kreatorët me të mëdhenj siç janë pjesëtarët e ekipit që punuan mbi projektin Call of Duty dhe motivet e tyre kryesore janë gjëra të kundërta si për shembull e madhja me të voglën, industria me natyrën, njeriu më makinën. Shijojini titanët e rinj, me veti të përforcuara dhe një sistem të ri pilotësh. Vjen këtë herë me një argëtim të pabesueshëm dhe me një sistem dy-luftimi mahnitës.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5035223116912
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
FPS
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Electronic Arts
Ueb-i i prodhuesit:
Ea.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE