Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë, Titanfall 2 - PS4

Kodi i produktit:
189434
EAN:
5035223116912
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
FPS

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 
Ju kurseni : 4.00   (14%)
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përgatituni për mposhtjen e Titanëve. Prapa projektit Titanfall 2 gjenden disa nga bashkë kreatorët me të mëdhenj siç janë pjesëtarët e ekipit që punuan mbi projektin Call of Duty dhe motivet e tyre kryesore janë gjëra të kundërta si për shembull e madhja me të voglën, industria me natyrën, njeriu më makinën. Shijojini titanët e rinj, me veti të përforcuara dhe një sistem të ri pilotësh. Vjen këtë herë me një argëtim të pabesueshëm dhe me një sistem dy-luftimi mahnitës.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5035223116912
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
FPS
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Electronic Arts
Ueb-i i prodhuesit:
Ea.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE