Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mafia III - PS4

Kodi i produktit:
176094
EAN:
5026555421645
PS4 Pro Enhanced:

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 
Ju kurseni : 3.00   (9%)
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Loja legjendare Mafia kthehet përsëri. 1968, New Bordeaux. Pas shumë vitesh luftimi në Vietnam, Lincoln Clay mëson të vërtetën. Familja nuk është ajo ku lind por ajo për të cilën ti vdes. Kur familja e tij adoptuese - mafia e zezë e tradhëtojnë dhe e shkatërrojnë mafian Italiane, Lincoln krijon një familje të re nga hiri i së kaluarës. Mafia, të cilët janë përgjegjës për këtë, do të përballen me një shteg plot hakmarrje, inat dhe për më tepër pajisje të rënda ushtarake.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
5026555421645
PS4 Pro Enhanced:

Bashkangjitja Mafia III - PS4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE