Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Nier: Automata - Day One Edition - PS4

Kodi i produktit:
182333
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

41.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Automata është një lojë RPG e vendosur në një botë kozmike ashtu siç ishte edhe në lojën origjinale Nier, por këtë herë është varianti post-apokalips i kësaj bote. Loja ofron një grafikë të mahnitshme dhe moderne. Pushtimi i botës shkakton që njerëzimi të lëviz për në Hënë. Njerëzit kanë dërguar android të ndryshëm luftues në Tokë për të luftuar kundër Mechanoid. Androidi YoRHa 2B është modeli më i fundit i ushtrisë njerëzore që dërgohet në Tokë që në mënyrë përfundimtare të largojë pushtuesit nga bota. Kjo lojë ju dhuron juve një eksperiencë RPG unike në platformën e PS4.

Vlerësimet

Bashkangjitja Nier: Automata - Day One Edition - PS4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE