Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

South Park: The Fractured But Whole - PS4

Kodi i produktit:
184097
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo hero ka fillimet e tij. Zgjedhni mes një alieni, një mutanti me ndryshime gjenetike apo një shpikjeje me teknologjinë më të lartë. Mendo për origjinën tuaj dhe zgjedhni fuqi unike që të bëheni heroi për të cilin qyteti ka nevojë. Një skenar fantastik dhe një botë kriminale me një grup gangsterësh që e quajnë veten si Coond me shokët. Jo vetëm që ofron vende dhe karaktere të reja për të zbuluar, por qejfi fillon kur perëndon Dielli dhe fillon kaosi në qytet. Ofron një sistem dyluftimi shumë më mirë të konstruktuar.

Vlerësimet

Bashkangjitja South Park: The Fractured But Whole - PS4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE