Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Video-lojë MediEvil (PS4)

Kodi i produktit:
261391
Besueshmëria:
100 %
EAN:
711719946304
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lansuar:
25. 5. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 
Ju kurseni : 18.00   (42%)
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
42% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Thyerja e shpatës, enigmat e rrezikshme dhe mjediset e lavdishme ringjallen në këtë xhirim të plotë të lojës origjinale të aventurës së veprimit MediEvil PS4 për 20 vjet. Merrni rolin e Sir Daniel Fortesque, një kalorës i marrë dhe i vdekur prej kohësh, i cili u ringjall gabimisht nga magjistari i keq Zarok 100 vjet pas largimit të tij të sikletshëm nga kjo botë. Mbretëria e Gallowmere përballet me një sulm nga një luzmë magjistarësh Zarok, të cilët janë vetëm skeleti Sir Dan në rrugë. Ky aventurier i paduruar me një buzëqeshje pa dhëmbë mori një shans të dytë - a mund ta mposhtni Zarakun dhe të rivendosni Sir Dan nderin që humbi në jetën e tij?

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
711719946304
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lansuar:
25. 5. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë, Aksion
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Video-lojë MediEvil (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE