Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Video lojë Resident Evil 2 (PS4)

Kodi i produktit:
240938
EAN:
5055060946206
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
31. 7. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
66.50 
Ju kurseni : 24.00   (36%)
42.50 € * Përfshirë TVSH-në
36% Zbritje Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një kult horrori në një formë krejtësisht të re. Resident Evil 2 nuk është një xhirim i zakonshëm, por një rishikim i plotë i episodit të dytë të serive legjendare. Ju do të gjeni teknologji moderne nga shtatë mrekullitë. Loja ofron një fushatë të ndarë për Leon dhe Claire. Krejt e re Tërë horrori klasik është thyer poshtë në copa është palosur dhe ritreguar për të ngrirë shpinën. Ky hit i 1998 është tani më i mërzitur, më i bukur dhe ka një tregim më të thellë. Një tjetër perspektivë Një pamje gjithë e re ofron një vështrim mbi-supe dhe një skemë të modernizuar të kontrollit, duke sjellë një perspektivë moderne për zhanrin e horrorit të mbijetesës. Por nëse doni të mbani mend, mund të kaloni në modin klasik dhe të luani saktësisht si në vitin 1998. Realist Çdo gjë mundësohet nga RE Engine, kështu që Resident Evil 2 jep një pamje grafike të mahnitshme 4k fotorealiste, me ndriçim të mahnitshëm, duke krijuar një atmosferë shumë intensive gjatë shfletimit të qytetit Raccoon. Luftoni me zombitë në lufton realiste, zgjidhni enigma, mblidhni sende dhe mbi të gjitha luftoni për mbijetesën tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5055060946206
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
31. 7. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Capcom
PS4 Pro Enhanced:
Ueb-i i prodhuesit:
Capcom-europe.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Video lojë Resident Evil 2 (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE