Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Video lojë Hitman Definitive Edition - Steelbook Edition (PS4)

Kodi i produktit:
236041
EAN:
5051892215664
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
4. 5. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijojeni eksperiencën e përsosur të videolojës Hitman për PlayStation 4 (PS4) në edicionin definitiv që përfshinë të gjitha përmbajtjet e Hitman Season One. Bëhu vrasësi profesional absolut dhe shijoj lokacionet e bukura me detaje dhe mundësi të pafundme. Zbulo mënyrat më definitive për t'i kryer obligimet tuaja dhe zgjidh hapat e mëtutjeshëm me liri të plotë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5051892215664
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
4. 5. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Square Enix
PS4 Pro Enhanced:
Ueb-i i prodhuesit:
Square-enix-usa.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Video lojë Hitman Definitive Edition - Steelbook Edition (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE