Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Bloodborne (PS4)

Kodi i produktit:
160556
EAN:
711719435976
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Kodi:
PS719800712
Lansuar:
1. 10. 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lojërat në PS4 janë shumë atraktive për shumë të rinj. Të rinjët kalojnë orë të tëra duke luajtur në PS4. Bloodborne vie në RPG për të rinjët që të kënaqen pafund. Loja është pjesë e krijuesve të RPG-ve të mirënjohura Demon Souls, Darksouls I dhe Darksouls II. Si rezultat, zhvilluesit mund të mbështeten në përvojën e tyre të mëparshme dhe të krijojnë një lojë të re të veprimit PRG me një rrymë rreziku që me siguri do të vlerësohet nga të gjithë ata që gëzojnë lojëra emocionuese RPG me një atmosferë të errët.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
711719435976
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Kodi:
PS719800712
Lansuar:
1. 10. 2014
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Bloodborne (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE