Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Candle: The Power of the Flame (PS4)

Kodi i produktit:
247620
EAN:
5060264372928
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lansuar:
23. 11. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Videoloja Candle: The Power of the Flame (PS4) vjen me një tematikë interesante të zhvillimit të lojës. - Lojtari hynë në rolin e Tekut, një fillestar i ri në një udhëtim aventuresk për të shpëtuar shamanin e tij fisnor, i cili ishte rrëmbyer nga zemërligu Wakcha. Por rruga është plot me kurthe të dëmshme dhe pengesa të vështira. Për të kapërcyer këto sfida, keni nevojë për një vizion të mirë dhe një ndjenjë të madhe për mjedisin, sepse hapi tjetër mund të jetë i fundit. Grafika e bukur dhe enigmat sfiduese janë avantazhet e kësaj loje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5060264372928
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Lansuar:
23. 11. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë, Platform
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Merge Games
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Candle: The Power of the Flame (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE