Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Concrete Genie (PS4)

Kodi i produktit:
260200
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lansuar:
3. 5. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sillni në jetë pikturat në këtë lojë me aventurë emocionuese, ekskluzivisht për sistemin e PS4. Jeta nuk shoqërohet me Ashin e ri - ai është i vetmuar dhe i ngacmuar, por kur gjen se mund të ringjallë pikturat, gjërat marrin një hije më të ndritshme. Dhe është vetëm Ashi që mund të pastrojë rrugët dhe të lidhet me pikturat e tij të bukura, e të gjalla në qytetin e vogël të peshkimit, Denska, tani i ndyrë dhe i braktisur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lansuar:
3. 5. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aventurë, Aksion
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Concrete Genie (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE