Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë DOOM: Eternal (PS4)

Kodi i produktit:
238125
Besueshmëria:
100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
14. 6. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti e paketuar

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DOOM: Eternal është vazhdim i një rindërtimi të suksesshëm dhe shumë të mirëpritur të një marke të njohur. Ju mund të shikoni përpara për Doom Slayer (personazhi kryesor) shumë më të fuqishëm, pothuajse dyfishin e llojeve të armiqve dhe fjalë për fjalë ferrin në Tokë, gjithçka të shoqëruar me muzikë nga Mick Gordon.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
14. 6. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti e paketuar
Lloji i lojës:
FPS
Multiplayer më shumë se një lojëtar:
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Bethesda Softworks
PS4 Pro Enhanced:
Ueb-i i prodhuesit:
Bethsoft.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë DOOM: Eternal (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE