Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë God Eater 3, (PS4)

Kodi i produktit:
252459
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lansuar:
19. 1. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion, RPG

Si të porosisim në Gjirafa50?

73.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Loja God Eater 3 vjen në platformën PS4 pér t'ju argëtuar juve. Krijo karakterin tuaj dhe luftoni për mbijetesën e specieve njerëzore në lojën e re GOD EATER 3. Zgjidhni armët tuaja nga koleksioni i gjerë i God Arcs dhe luftoni kundër armiqëve tuaj në një botë të shkatërruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lansuar:
19. 1. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion, RPG
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Bandai Namco
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë God Eater 3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE