Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Knowledge is Power Decades (PS4)

Kodi i produktit:
249316
EAN:
711719770817
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Lansuar:
23. 11. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 
Ju kurseni : 5.00   (26%)
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
26% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontrolloni njohuritë tuaja të kulturës pop me Videolojën Knowledge is Power Decades (PS4). A jeni mjaft të zgjuar për të qenë në krye të kësaj loje ekskluzive Playlink quiz. Shqyrtoni njohuritë e kulturës suaj nga vitet 1980 deri në ditët e sotme në një shfaqje argëtimi dhe çmenduri për këdo që përdor një smartphone ose tablet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
711719770817
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Lansuar:
23. 11. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Party (festa)
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Knowledge is Power Decades (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE