Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Nioh 2 (PS4)

Kodi i produktit:
238553
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
30. 6. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Vazhdimësia e veprimit hardcore RPG në të cilën do të kthehemi përsëri në Japoninë feudale. Karakteri kryesor, ata, dhe shumë demonë të rrezikshëm, kthehen, dhe ne duhet t'i presim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
30. 6. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Sony
PS4 Pro Enhanced:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Nioh 2 (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE