Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Pillars of Eternity 2; Deadfire - The Ultimate Collectors Edition (PS4)

Kodi i produktit:
278367
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lansuar:
15. 1. 2020
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

148.50 
Ju kurseni : 5.00   (3%)
143.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo lojë ofron argëtim fantastik ku duhet të ndjekni zotin e së keqes në det dhe tokë. Komandoni anijen tuaj në eksplorime të rrezikshme përmes arkipelagut Deadfire dhe menaxhoni karkateret sipas dëshirës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lansuar:
15. 1. 2020
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
THQ Nordic
Ueb-i i prodhuesit:
Thqnordic.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht
Verzion special:

Bashkangjitja Videolojë Pillars of Eternity 2; Deadfire - The Ultimate Collectors Edition (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE