Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Planescape: Torment & Icewind Dale Enhanced Edition (PS4)

Kodi i produktit:
270188
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lansuar:
9. 10. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

53.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përmban vetëm Planescape Torment dhe Icewind Dale. Lojëra të tjera klasike D&D mund të blihen veçmas. Një tjetër seri lojrash Dungeons and Dragons nxitojnë drejt konzolës moderne, këtë herë për të parë Enhanced Edition të Icewind Dale dhe ikonën Planescape Torment. Ju mund të shikoni përpara për të mbështetur rezolucion më të lartë dhe shikim të ekranit të gjerë, një numër ndryshimesh në ndërfaqen e përdoruesit, muzikë të rimodeluar, rregullime të gabimeve, si dhe një numër kërkimesh të reja që janë hequr nga loja origjinale. Planescape: Torment u lansua për herë të parë në 1999 dhe menjëherë mori shumë vlerësime entuziaste dhe ekzekutimi u bë RPG i vitit. Me Enhanced Edition, ju mund të bashkoheni me miliona tifozë që kanë rrëmbyer zemrën. Zbuloni një skenë të pasur dhe emocionuese në një mjedis unik që nuk do ta shihni në zhanrin e fantazisë. Varet nga ju të mposhtni krijesat e huaja dhe të shijoni dialogët e pasur dhe të eksploroni mjediset e errëta dhe të rrezikshme. Enhanced Edition është një rishfaqje e lojës (fillimisht e lëshuar në vitin 2000), duke shfaqur paketat e zgjerimit Hearts of Winter dhe Trials of Luremaster, duke zgjeruar koleksionin e disponueshëm të sendeve dhe magjive dhe duke sjellë disa detyra që nuk ishin përfunduar dhe për këtë arsye nuk përfshihen në lojën origjinale. Vendet Sword Coast po bëjnë thirrje për ndihmë. E keqja që mbizotëron në rrafshinat e ngrira është kaq misterioze dhe e egër, dhe megjithatë vendasit nuk kanë ide se çfarë të presin. Dhe ata as nuk e dinë që ju jeni mënyra e vetme për t'i shpëtuar. Një bandë prej gjashtë aventurierësh që e gjejnë veten në fillim të tregimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lansuar:
9. 10. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Skybound Games
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Planescape: Torment & Icewind Dale Enhanced Edition (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE