Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Plants vs Zombies: Battle for Neighborville për PS4

Kodi i produktit:
269820
Besueshmëria:
100
EAN:
5030945121749
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Kodi:
5030945121749

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni një ekran të shpejtë lokal me multiplayer në çdo mënyrë (vetëm PS4 dhe Xbox One) dhe luftoni në rajone me rrjedhë të lirë. Ose zhytuni në beteja gjigande në 24 lojtarë multiplayer në internet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
EAN:
5030945121749
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
7
Kodi:
5030945121749
Lansuar:
12. 9. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti e paketuar
Lloji i lojës:
Aksion
Multiplayer më shumë se një lojëtar:
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Electronic Arts
Ueb-i i prodhuesit:
Ea.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Plants vs Zombies: Battle for Neighborville për PS4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE