Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Street Fighter V: Champion Edition për PS4

Kodi i produktit:
277695
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5055060901632
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lansuar:
23. 12. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet videolojën e famshme Street Fighter V për platformën PS4. Dallohet me grafika të hatashme dhe storie mëse interesante.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5055060901632
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lansuar:
23. 12. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Fushëbetejë
Multiplayer më shumë se një lojëtar:
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Capcom
Ueb-i i prodhuesit:
Capcom-europe.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht
Verzion special:

Bashkangjitja Videolojë Street Fighter V: Champion Edition për PS4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE