Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Tales of Vesperia - Definitive Edition (PS4)

Kodi i produktit:
243051
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lansuar:
2. 10. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Festoni përvjetorin e dhjetë të Tales of Vesperia, i cili është shumë i popullarizuar në mesin e fansave të Tales të serialeve, me këtë remaster të bukur, ku grafikat janë përmirësuar dhe loja është pasuruar me personazhe, ngjarje dhe kostume që nuk janë lëshuar kurrë jashtë Japonisë. Lufta për pushtet në një botë ku gjithçka varet nga teknologjia antike e mbizotëruar nga Perandoria sjell fatin e disa heronjve në një udhëtim në aventurë dhe për të shpëtuar botën. Tales e fansave tani mund të shijojnë historinë e heronjve të rinj në Xbox One, PS4 dhe Nintendo Switch në një rezolucion të përmirësuar amtare. Grafika e modernizuar, muzika e bukur, minigames e mahnitshme, zbathur dhe një koleksion i gjithçkaje që nuk është lëshuar kurrë në Perëndim, premtojnë një përvojë të caktuar të Tales of Vesperia. Yuri fillon një aventurë me Estelle, një fisnike e re, Karol, Rita, Raven, Judith dhe Reped. Kështu ishte të paktën në Tales of Vesperia origjinal, por pirati aventuresk i shtuar rishtazi Patty Fleur dhe miku më i mirë i Yuri, Flynn Scifo, kalorësi perandorak.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lansuar:
2. 10. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Bandai Namco
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Tales of Vesperia - Definitive Edition (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE