Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Bravo Team (PS4 VR)

Kodi i produktit:
226269
Besueshmëria:
100 %
EAN:
7117199555662
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lansuar:
28. 1. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lojë fantastike me një shkëmbim zjarri intensiv në stilin Arcade, në të cilën duhet të merrni vendime të shpejta, fituesi i merr të gjitha. Ju jeni bllokuar në territorin e armikut dhe jeni plotësisht të rrethuar nga shokuët juaj. Vetëm të menduarit e ftohtë, madje edhe në mes të betejës, do t'ju sjellin deri në fund të misionit tuaj. Merni një gamë të gjerë të armëve, pistoletë, dhe armë automatike. Loja kërkon një PlayStation VR dhe PlayStation Kamerë!

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
7117199555662
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lansuar:
28. 1. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion, FPS
Multiplayer më shumë se një lojëtar:
Platforma:
PS4
PlayStation VR:
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Bravo Team (PS4 VR) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE