Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Player Unknown's Battlegrounds (PS4)

Kodi i produktit:
234913CE
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 
Ju kurseni : 9.00   (23%)
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
23% Zbritje Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim! Kutia nuk përmban një disk, vetëm kod për të shkarkuar lojën. Kjo është një lojë që mund të luhet nga shumë lojëtar njëkohësisht (multiplayer) dhe që kërkon Anëtarësim Live Gold (me pagesë mujore apo vjetore).

Një fenomen në mbarë botën që shiti mbi 15 milionë kopje në një kompjuter po nxiton në konzolë, ekskluzivisht në PS4. Loja i hedh lojtarët në një betejë konkurruese për mbijetesë të mbushur me luftime adrenaline, ku i fundit gjallë fiton. Mblidhni furnizime, gjeni armë dhe pajisni veten mjaft mirë për të mposhtur konkurrencën tuaj.

Lojtarit i është hedhur parashutë në një ishull shumë larg, me asgjë përveç rrobave në fillim të lojës. Qëllimi është i qartë - ai duhet të mbijetojë në konkurrencë me lojtarët e tjerë. Kjo do të ndihmohet nga një arsenal armësh të shpërndara nëpër ishull dhe një mori pajisjesh të tjera për të bërë më të lehtë mposhtjen e armiqve.

Loja është e bazuar ekskluzivisht në konzolat PS4.

Vlerësimet

Eshtë loj shum shum e mir
Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE