Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Zombi - PS4

Kodi i produktit:
180390
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 
Ju kurseni : 3.00   (9%)
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Londra është një qytet shumë i bukur, por bukuria e saj venitet kur në rrugët e saj do të enden me qindra zombie gjysmë të vdekur. Në këtë botë të gjerë, mbijetesa jote do të varet plotësisht nga aftësitë tuaja. Përdoreni çdo përparësi strategjike mirë dhe konsideroni përdorimin e armëve të zjarrit, si dhe të kutive me ndihmën e parë. Eksploroni këtë botë mizore që tashme e kanë shkatërruar pothuajse të gjithë Londrën. Keni kujdes, rreziku gjendet gjithandej.

Vlerësimet

Bashkangjitja Zombi - PS4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE