Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Konzolë PlayStation Slim, 500GB, i bardhë

Kodi i produktit:
251944
EAN:
711719755517
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
500:!
Kodi:
PS719755517
Lansuar:
9. 1. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

374.50 
Ju kurseni : 72.00   (19%)
302.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Konzola për PlayStation 4 Slim është e pajisur me një procesor AMD Jaguar 8-bërthamore x86-84 me arkitekturë të energjisë së ulët, i cili plotësohet me 8GB memorie GDDR5 dhe përshpejtuesin grafik - AMD Radeon me shpejtësi të lartë 1.84 TFLOPS. Të dhënat e përdoruesit mund të ruhen në një hard disk të integruar prej 500 GB. Gjithashtu disponohet vetëm BD / DVD disk i lexueshëm (BD 6x CAV, DVD 8x CAV). Portet hyrëse dhe dalëse përfshijnë: dy porte USB lloji 3.1, AUX dhe një port dalës HDMI që mbështet HDR. Është e mundur të përdoret Ethernet, Wi-Fi standarde IEEE 802.11 a / b / g / n / ac dhe Bluetooth v4.0 nga lidhjet e rrjetit. Furnizimi me energji AC është 100-240 V, 50/60 Hz, ndërsa konsumi maksimal i energjisë është 165 W. Gjithashtu është përfshirë një kontrollues i lojërave wireless DualShock 4 v2.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
711719755517
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
500:!
Kodi:
PS719755517
Lansuar:
9. 1. 2019
Lloji:
PS4 Slim
Lloji i konzolës:
PS4
Ngjyra:
Bardhë
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Konzolë PlayStation Slim edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE