Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë BigBen, për Playstation VR, PS VR

Kodi i produktit:
255804
EAN:
3499550350319
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
PlayStation VR
I përdorshëm me markat:
PlayStation
Kodi:
PS4OFVRCASE

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisjet teknologjike janë shumë delikate dhe vëmendje duhet kushtuar mbrojtjes së tyre. Çanta Bigben mbron PlayStation nga dëmtimet e jashtme, goditjet apo gërvishtjet. Përveq mbrojtjes së PlayStation kjo çantë mbron edhe pjesën e procesorit të tij, adapterin dhe kabllot. Çanta vjen me një dorezë për t'ju mundësuar bartjen më të lehtë të produktit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3499550350319
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
PlayStation VR
I përdorshëm me markat:
PlayStation
Kodi:
PS4OFVRCASE
Lansuar:
28. 2. 2019
Prodhuesi:
Bigben

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE