Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Resident Evil 5 HD (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
201324
EAN:
5055060966204
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 
Ju kurseni : 5.00   (13%)
32.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Episodi i pestë i Resident Evile ju dërgon juve në kontinentin e Afrikës. Këtë herë lojtari merr rolin e Chris Redfield, si një anëtar i agjencisë BSAA, i specializuar në luftën kundër terroristëve. Ngjarjet në Resident Evil 5 ndodhin 10 vite pas ngjarjeve në Racoon City. Chris ndihmohet shumë nga asistentja e tij e quajtur Sheva Alomar. Ka një arsenal armësh të reja në këtë version. Një dallim kryesor i këtij episod është se nga zombie të ngadalshëm dhe të ngathët, ata tashmë janë të shpejtë dhe të mençur duke ju dhënë juve një sfidë edhe më të madhe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5055060966204
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Capcom
Ueb-i i prodhuesit:
Capcom-europe.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Resident Evil 5 HD (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE