Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Resident Evil 6 HD (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
201325
EAN:
5055060966327
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 
Ju kurseni : 14.00   (37%)
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
37% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Resident Evil 6 ju sjellë edhe një eksperiencë plot dramë dhe horror, e mbushur me aksion dhe frikë. Kjo është loja e parë e serisë e cila kombinon heronjtë Leon dhe Chris, të cilët së bashku do të përballen me këtë horror të çmendur. Së bashku me ta do të jenë edhe shumë karakter të rinj të cilët do tu ndihmojnë në këtë luftë për mbijetesë. Kanë kaluar dy vjet tashmë që nga ngjarjet ne Racoon City dhe presidenti ka vendosur të tregojë të vërtetën për ngjarjet që kane ndodhur për sulmin terrorist në mënyrë që ta ndalë atë. Leon është ai që ka parë se si vet presidenti shndërrohet përtej normales.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5055060966327
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Capcom
Ueb-i i prodhuesit:
Capcom-europe.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Resident Evil 6 HD (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE