Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rise of the Tomb Raider - Xbox ONE

Kodi i produktit:
159649
EAN:
8853709848112
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Kodi i prodhuesit:
885370984811
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 
Ju kurseni : 5.00   (11%)
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lara Croft vjen me ekspeditën më të madhe të saj. Pas gjithë asaj që keni përjetuar në edicionet e kaluara, mund ta ndjeni se Lara Croft nuk ka ndryshuar. Bëhuni gati për një aventurë që do tu lë pa frymë dhe do të iu dërgoj në vende të mrekullueshme. Nuk duhet të përdorni aftësitë e tuaja vetëm për të mbijetuar, por edhe për luftë. A mund të qëndroni gjallë në këto kushte ? Nga egërsia e Siberisë dhe deri te malet e thepisura të Sirisë. Me një grafikë kinemaje kjo lojë do tu shfaqet shumë afër realitetit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8853709848112
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Kodi i prodhuesit:
885370984811
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Square Enix
Ueb-i i prodhuesit:
Square-enix-usa.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE