Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Rogue Trooper Redux (PS4)

Kodi i produktit:
224516
EAN:
5060236968739
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lansuar:
14. 1. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 
Ju kurseni : 5.00   (13%)
32.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Loja që ka fituar çmimin e 2006 ka transformuar mjaft besnikërisht karakteret e njohura të librave komikë në videolojëra. Rogue Trooper Redux rigjallëron grafikën origjinale në HD, duke përfshirë rimodelimin e karaktereve individuale, ndriçimin dinamik, fizikën e përmirësuar dhe efektet e reja speciale. Por përmirësimet nuk janë vetëm për faqen vizuale. Loja merr kontroll modern, vështirësi shtesë dhe një sistem mbulimi është ridizajnuar gjithashtu.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5060236968739
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lansuar:
14. 1. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Rebellion
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Rogue Trooper Redux (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE