Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë State of Decay 2 (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
216490
EAN:
8898422237812
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Kodi i prodhuesit:
5DR-00021
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

45.50 
Ju kurseni : 21.00   (46%)
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
46% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Qytet i vogël amerikan, i krijuar një vit që nga diteve te sotshme. Të vdekurit u ngritën dhe civilizimi ra. Të vdekurit e gjallë nuk mund ta ndalojnë ushtrinë, dhe njerëzimi tani është i kërcënuar me zhdukje. Detyra juaj është të mblidhni të gjithë të mbijetuarit dhe të ndërtoni komunitete, të eksploroni lidhjen tuaj të përhershme dhe të gjeni kuptimin e fjalës të mbijetuar. Duke vazhduar sipas veprimit tuaj të preferuar të mbijetesës me karakteristikat e RPG gjithashtu ju ofron grafikë të përmirësuar 4k në konzolën Xbox One X.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8898422237812
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Kodi i prodhuesit:
5DR-00021
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë State of Decay 2 (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE