Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çarçaf për batanije dhe jastëk Assassins Creed - Serve the Light

Kodi i produktit:
246532
EAN:
5060322096414
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
11. 10. 2018
Prodhuesi:
OEM
Seri për lojëra:
Assassins Creed

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për të gjithë adhuruesit e Assassins Creed vijnë çarçafët për batanije dhe jastëkme logon e saj. Të dyja këto vijnë me cilësi të lartë me 52% poliester, 42% pambuk ku ju do ta ndjeni veten shumë rehat. Çarçafi i batanijes vjen me dimensionet 137 x 198 cm, ndërsa ai i jastëkut është 50 x 75 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5060322096414
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
11. 10. 2018
Prodhuesi:
OEM
Seri për lojëra:
Assassins Creed

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE