Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuletë Harry Potter - Letter from Hogwarts

Kodi i produktit:
253786
EAN:
5055964712433
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
5055964712433
Lansuar:
7. 2. 2019
Prodhuesi:
OEM

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një kuletë enkas për fansat e Harry Poter. Nëse ende jeni duke pritur kot për një letër pranimi nga Hogwarts School of Witchcraft and Magic, mos hezitoni të merrni këtë kuletë të bukur dhe elegante në formën e një letre drejtuar për Harry Potter. Materiali: Poliester / PU.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5055964712433
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
5055964712433
Lansuar:
7. 2. 2019
Prodhuesi:
OEM
Seri për lojëra:
Harry Potter

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE