Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuletë Sony Horizon:Zero Dawn

Kodi i produktit:
208115
EAN:
4260474515356
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Sony
Seri për lojëra:
Horizon: Zero Dawn
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kuletë është një aksesor i bukur dhe i përshtatshëm për xhepat tuaj. Kjo kuletë është e qepur në një dizajn të veçantë dhe me efekt lëkure, çka i japin asaj një pamje të shkëlqyer. Dimensionet e kuletës janë 10 x 12 cm dhe është e punuar nga materiali i poliuretanit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4260474515356
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Sony
Seri për lojëra:
Horizon: Zero Dawn
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE