Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Libër The Art of Diablo

Kodi i produktit:
270442
Besueshmëria:
100 %
EAN:
9781789092998
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
9781789092998
Lansuar më:
10. 10. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

62.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky libër ju sjell konceptin e artit të të gjitha lojërave Diablo të lansuara deri më tani, së bashku me dizajne të padukshme. Ai gjithashtu përfshin komente nga zhvilluesit dhe artistët që kanë kontribuar në krijimin e kësaj RPG djallëzore. Libri është në gjuhën angleze dhe ka 244 faqe. Dimensionet e tij janë: 324 mm x 235 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
9781789092998
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
9781789092998
Lansuar më:
10. 10. 2019
Lokalizimi:
Anglisht
Prodhuesi:
Titan Books Ltd
Seri për lojëra:
Diablo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE