Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Simbole PlayStation - Classic

Kodi i produktit:
258443
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5028486380022
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
5028486380022
Lansuar më:
3. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5028486380022
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
5028486380022
Lansuar më:
3. 4. 2019
Prodhuesi:
GB eye
Seri për lojëra:
PlayStation
Ueb-i i prodhuesit:
Gbeye.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE